Hi-Fi svět

Web převážně vážně nejen o zesilovačích a počítačích.

L

Nejnovější

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

 

Úvod

Název článku Podlá blbost bez pravidel jsem si vypůjčil. Článek se zabývá stejně jak článek Troll na českém a slovenském internetu a Zrcadlo českého a slovenského internetu chováním mnoha jedinců na internetu.

 

Hi-Fi svět a rok 2012, malé ohlédnutí

Rok 212 byl vcelku úspěšný, byla zveřejněna řada špičkových konstrukcí, bylo provedeno bezpočet více než úspěšných poslechových testů, ale Hi-Fi svět musel rovněž čelit neustálým útokům, neboť úspěch se neodpouští a v českých zemích se nejlépe bojuje pomluvou a to ještě za zády a nejlíp anonymně.

 

 

 

Neřešme však podlé a hloupé mazání všech zmínek o tomto webu na webech konkurenčních, neřešme však podlé a hloupé pomluvy a pomlouvačné kampaně, ale věnujme se tomu co bylo přínosem Hi-Fi světa pro Hi-Fi jako takové.

 

Slovanet

Mládenci na Slovanetu se začali více zabývat pásmem nad 20kHz, řešením vlivu ZV a dopadem výměny tranzistorů za rychlejší, rázem se zjišťuje, že zesilovače s tranzistory s ft něco málo přes 1MHz jsou výrazně horší jak s tranzistory rychlejšími, tak se nám potichoučku zrychlují konstrukce Dudkovy i Buntovy, vliv Hi-Fi světa však nepřiznat za žádnou cenu, mladá generace je zde spíše potlačována.

 

 

 

 

 

 

Audioweb

Audioweb si jede po své linii, neustále se vymýšlí vymyšlené, vlivu Hi-Fi světa se komunita všemožně brání a web jako takový se výrazně propadá a to jak po stránce odborné tak co se týče návštěvnosti, což je na škodu mladé nastupující generace.

 

 

 

 

Elweb

Zde jde již pro elektrotechniku a Hifi o totálně ztracený web, zde je nenávist H-Fi světa každodenním stěžejním tématem, jde však o skrytou a podlou nenávist, stejně jak je uvedeno v názvu článku a v článku jehož název byl přebrán. Komunita elwebu zřejmě není příliš velká, ale zřejmě každý se vydává za každého a náhodný čtenář by si mohl myslet, že je tam denně několik mých příspěvků, ale opak je pravdou. Množství takto napsaných příspěvků dělá s elwebu spíše kabaretní web, kde si mnozí chodí spíše ulevit, pro mladou generaci je web naprosto ztracen a pro zbylé generace rovněž.

 

 

 

 

Závěr

Je smutné že se nejenom český internet stává v oblasti diskusí a fór špinavou stokou, kde se jen velmi těžce hledá něco pozitivního, kloudného a smysluplného, přesto je třeba nezoufat, nebát se pod svůj text podepsat a být sám sebou, texty anonymů brát jako těch, kteří se za svůj projev veřejně stydí a zřejmě taky mají i proč.

 

Přežili jsme konec Mayského kalendáře a s ním avizovaný konec světa, nezbývá než se s otevřeným hledím dívat vstříc lepším zítřkům a každý z nás tomu napomoci Pozice Hi-Fi světa je stále silnější, konkurenčním webům výrazně utíká a to jak svou odborností, tak návštěvností. HiFi svět přeje všem lidem dobré vůle krásné prožití svátků vánočních a vše nejlepší do nového roku.

 

Hi-Fi světu přeji do dalšího roku, aby si svou vedoucí pozici nadále upevňoval a zvětšoval odstup od konkurenčních webů a to nejenom návštěvností, která je patrná s doložených nezávislých měření, ale také svou odborností.

 

 

 

Diskuse

 

 

L

Nejnovější

Copyright © 2019 Hi-FI svět. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

B

Hi-Fi svět - ISSN 1803-733X

Stránky vydává Bohumil Federmann, Kunovice 7, 75644 Loučka, Česká republika, federmann@seznam.cz