Hi-Fi svět

Web převážně vážně nejen o zesilovačích a počítačích.

L

Nejnovější

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

 

  

Úvod

Název článku Zbabělci na HIFI slovanetu jsem si vypůjčil z vlastního fóra, vytvořil jej jeden z mých bývalých studentů, jako nadpis svého vlákna při vkládání prvního příspěvku, který bych si dovolil, pro lepší zasazení tohoto článku do souvislostí citovat:

 

"kazzatel, PMA, Sendy. Toto jsou pánové (jejich nicky), kteří se tváří jako velcí odborníci. Kritizují a kritizují. Jakožto moderátor tohoto fóra jsem se zaregistroval na slovanet a přihodil pár slov do diskuze o tomto fóru. Tito pánové ač vystupují jako čestní lidé se zkrátka bojí pravdy a tvrdí, že já, DwAnDeR, jsem pan Federmann a trpím paranoiou. I když jsem jim nabídl několikrát a několik možností jak mne kontaktovat, včetně telefonu, stále tvrdí svoje "šhamů".

Tito pánové se chovají jako pubertální fracci. O jejich "odbornosti", kterou párkrát i pan Federmann zmiňoval jsem si udělal vlastní názor."

 

Objektivní kritika

Na stránkách Hi-Fi světa se tu a tam objevuje různá objektivní kritika, ke které se má v rámci objektivity kdokoliv možnost vyjádřit, ať již zasláním vlastního článku či dostatečným prostorem v diskusi. Články jako Nebuďte negramotní poosmé, aneb Ještě větší blb než jsme si mysleli, majitelé DPA330 třeste se!!! poukazují na dlouhodobé a vědomé klamaní zákazníku, vedle toho články jako Nebuďte negramotní podesáté, aneb I MISTŘI se mýlí, či hodina pravdy udeřila ukazují na fatální neznalosti při samotných návrzích zesilovačů.

 

Testy zesilovačů HQQF

Nebylo by Hi-Fi_stů, aby neprováděli porovnávací testy svých zesilovačů, aby neporovnávali dokonalost zvuku. Každé testy HQQF budí velkou pozornost a ještě větší nevoli, při prvních zmínkách o jakýchkoliv testech rostou okamžitě všemožné útoky, snažící se zabránit jakémukoliv srovnání s konkurencí, proto je většina testů prováděných soukromě a neveřejně, následně je možno se o nich něco dočíst v článcích jako Tranzistorový zvuk, čas otázek a odpovědí 21÷22. července 2012, mnohé však zůstávají  utajeny úplně.

 

První neveřejné testy proběhly i v tomto roce, byly pro HQQF velmi úspěšné, přesto zůstaly výsledky utajeny. Připravují se i testy, které nejsou úplně utajeny a právě takové testy zvedají obrovskou vlnu konkurenční aktivity, která se koncentruje a organizuje právě na slovanetu.

 

Podlý slovanet

Právě názvem "Podlý slovanet" by se dal konstatovat stav, který panuje na slovanetu dlouhodobě, jak již bylo uvedeno v úvodu tohoto článku, dalo by se tedy říci, že je cílený, záměrný či dokonale organizovaný.

 

Slovanet dlouhodobě poskytuje prostor k organizování této podlé činnosti či ji dokonce sám napomáhá či organizuje, právě na slovanetu se organizují obdobné akce o kterých je článek Jaromír Merhaut naprostý zoufalec či křivák k pohledání ?.

 

Již před mnoha lety mi byl zamezen přístup na některé fóra, aby jejich majitelé měli volné ruce ke lžím a házení špíny, k vytváření fiktivní podoby mé osoby, neboť jinou cestu k zakrytí svých neznalostí a současnému prosazování marketingových záměrů nedokázali najít.

 

 

 

 

Od roku 2008 jsem opakovaně žádal projektového manažera Slovanetu Dušana Slivoňe, alias Trotona aby sjednal na fóru pořádek, je neslušné až podlé, aby byla má osoba po slovanetů různě vláčena, bez možnosti se k daným napadením jakkoliv vyjádřit, jakkoliv se bránit. Dušan Slivoň, alias Troton prokazatelně mé emaily dostal, ale nápravu nesjednal.

 

 

 

 

Podlost slovanetu šla až tak daleko, že v zájmu vytvoření dojmu, že vystupuji pod mnoha identitami, že je u některých nicků uváděna i má adresa, toto může jen vlastník nicku, ale také projektový manažer Slovanetu Dušan Slivoň, alias Troton, ten je však současně zodpovědný za stav svého fóra, jak je vidět tento stav mu náramně vyhovuje, neboť na mé opakované upozornění nikterak neodpovídá a ani jinak nereaguje.

 

 

 

 

Závěr

Označování každého, kdo okamžitě neutočí na mou osobu, za mou další identitu a jeho následné potlačování a blokování, považuji za jakýsi projev poruchy chování či osobnosti, stejně jak neustále vytváření dojmu, že se na slovanetu skrývám pod desítkami nicků. Nemám to zapotřebí a nemám na to ani čas, nechci ani tento něčí stihomam blíže lékařsky specifikovat, spíše bych chtěl mnohé upozornit, že veřejné media jsou mocnými manipulátory, obzvláště fóra plné anonymních uživatelů.

 

 

 

Jak je vidět v prapůvodním vláknu Zbabělci na HIFI slovanetu se od roku 2009 se moc nezměnilo, jen snad že PMA šel více do sebe a více maká, což se o dalších říci nedá, ti se spíše rozmnožili či naklonovali do mnoha podob.

 

Přímé spojení na mou maličkost najdete v zápatí těchto stránek, nebo v Ceníku HQQF uvedeném na pravé straně, dejte spíše na osobní kontakt a nepodléhejte virtuálním osobnostem, které jsou ve virtuálním světě možné vytvořit.

 

Diskuse

 


Doplněno

V článku Když „Mistři“ neumí ani do pěti napočítat se ukázalo, jak hluboko klesla za poslední roky vzdělanost a odbornost v ČS prostoru, přičemž nebývalým způsobem narostla agresivita a nesnášenlivost. "Mistři" jako je Ing. Václav Daněček alias danhard či majitel BVaudo Vladimír Bunta alias BV, stejně tak nick šedour sic nejsou schopni pochopit triviálně jednoduchý L-C obvod, ale svou neznalost okamžitě nejenom na slovanetu zastírají a nahrazují za přihlížení projektového manažera Slovanetu Dušana Slivoně, alias Trotona agresivitou a osobní rovinou.

 

 

 

Je až zarážející, jak hluboko klesla odbornost, přičemž je stále více utápěna ve zlobě a nenávisti, přičemž nikomu z majitelů ČS webů to nepřijde ani divné, jak dalece se vzdalujeme vyspělému světu. Tento způsob vedení rádoby odborných fór, zdá se mi poněkud nešťastným ...

 

 

 

 

 

L

Nejnovější

Copyright © 2019 Hi-FI svět. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

B

Hi-Fi svět - ISSN 1803-733X

Stránky vydává Bohumil Federmann, Kunovice 7, 75644 Loučka, Česká republika, federmann@seznam.cz